Strona główna    Sport    Pogoda    Mapa    Praca    Biznes    Lotnisko    Msze    Biegacze

Zmieniamy rozkład - obniżamy koszty(4482)


Nowości w regionalnym polskim przewoźniku Jet Air ciąg dalszy. Przez zmiany w swoim rozkładzie rejsów oraz obniżenie kosztów podróży chce zachęcić jeszcze więcej pasażerów do skorzystania ze swoich usług.

Od 2 lutego br. wszystkie rejsy z Zielonej Góry będą realizowane z międzylądowaniem w Bydgoszczy. – Chcemy zoptymalizować nasz rozkład i umożliwić przesiadki z Zielonej Góry do Kopenhagi – wyjaśnia w rozmowie z Pasazer.com Ireneusz Dylczyk, odpowiedzialny w Jet Air za marketing i rozwój nowych połączeń.

Także od 2 lutego w każdy poniedziałek i piątek samolot Jet Air poleci z Bydgoszczy do Warszawy wcześniej niż dotychczas. Na podróżnych czekać będzie także późniejszy powrót do Bydgoszczy. – Poza tym dostosowujemy nasz rozkład do oczekiwań klientów: wcześniejsze wyloty z Bydgoszczy oraz późniejsze powroty z Warszawy oznaczają lepsze przesiadki w Warszawie lub więcej czasu na miejscu do załatwienia spraw i powrotu do Bydgoszczy – tłumaczy Dylczyk.


To jednak nie koniec nowości przygotowanych przez przewoźnika. – Jeden z naszych samolotów zamierzamy skierować do obsługi nowej bazy operacyjnej. Planujemy również pozyskanie kolejnego samolotu – tłumaczy Dylczyk. – W tym tygodniu spotykamy sie z przedstawicielami dwóch polskich portów w tej sprawie. Myślę, że informacje w tej sprawie będziemy mogli przekazać za około 2 tygodnie – dodaje tajemniczo.

Kolejną nowością jest obniżenia kosztów podróży z Warszawy do Berlina i Wiednia. – Nasza oferta lotów przez Bydgoszcz do Berlina jest do 60% tańsza niż loty bezpośrednie z Warszawy. Podobnie jest w przypadku podróży do Wiednia. Zachęcam pasażerów do rozważenia wylotów z Łodzi. Bilety na nasze codzienne rejsy są nawet o 63% tańsze od lotów z Warszawy, nawet jeśli kupujemy bilet z dnia na dzień. Generalnie podróż z nami oznacza do 1000 lub nawet 1100 złotych oszczędności - to sporo w czasach kryzysu i zaciskania pasa na podróżach służbowych – zachęca szef marketingu i rozwoju nowych połączeń w Jet Air.


(Pasazer)Czytaj podobne:
Zmiana siedziby spółki FON S.A. » |
KURSY WALUT
EUR0 PLN
USD0 PLN
CHF0 PLN
GBP0 PLN

NOTOWANIA BYDGOSKICH SPÓŁEK NA GPW
OPONEO0 PLN
MAKRUM0 PLN
PROJPRZEM0 PLN
DROZAPOL0 PLN
JUTRZENKA0 PLN
Najpopularniejsze w tym tygodniu:
Budowa Castoramy w Bydgoszczy idzie pełną parą! [zdjęcia] (108)
Na WOŚP w Bydgoszczy było niebezpiecznie [LIST CZYTELNIKA] (82)
Szef bydgoskich drogowców: Nie jestem dyrektorem biurkowym (73)
Samochód stanął w ogniu na parkingu Zielonych Arkad. Ewakuacja (83)
Bitwa o gabinet ginekologiczny 24 h w Bydgoszczy. "To będą miliony pomordowanych istnień" (117)
Gruzja na talerzu w centrum Bydgoszczy. Jest pysznie i niedrogo (65)
Policyjny Big Brother. Mają cię na oku [ZDJĘCIA] (58)
Wojewoda nie zmienił i już nie zmieni nazwy ulicy komunistycznego dygnitarza (105)
Drogowcy nie odpuszczają w sprawie przystanku wiedeńskiego na Focha (43)
Kilka dni temu stracili dom w pożarze. Rodzina prosi o pomoc (39)

  Newsy    Sport    Pogoda    Mapa    Praca    Biznes   
  Newsďż˝w w systemie: 406571    Czytano je 5588235 razy! Faza Księżyca | Statystyki | Polityka prywatności i cookies | Kontakt