Strona główna    Sport    Pogoda    Mapa    Praca    Biznes    Lotnisko    Msze   

Zmieniamy rozkład - obniżamy koszty(3816)


Nowości w regionalnym polskim przewoźniku Jet Air ciąg dalszy. Przez zmiany w swoim rozkładzie rejsów oraz obniżenie kosztów podróży chce zachęcić jeszcze więcej pasażerów do skorzystania ze swoich usług.

Od 2 lutego br. wszystkie rejsy z Zielonej Góry będą realizowane z międzylądowaniem w Bydgoszczy. – Chcemy zoptymalizować nasz rozkład i umożliwić przesiadki z Zielonej Góry do Kopenhagi – wyjaśnia w rozmowie z Pasazer.com Ireneusz Dylczyk, odpowiedzialny w Jet Air za marketing i rozwój nowych połączeń.

Także od 2 lutego w każdy poniedziałek i piątek samolot Jet Air poleci z Bydgoszczy do Warszawy wcześniej niż dotychczas. Na podróżnych czekać będzie także późniejszy powrót do Bydgoszczy. – Poza tym dostosowujemy nasz rozkład do oczekiwań klientów: wcześniejsze wyloty z Bydgoszczy oraz późniejsze powroty z Warszawy oznaczają lepsze przesiadki w Warszawie lub więcej czasu na miejscu do załatwienia spraw i powrotu do Bydgoszczy – tłumaczy Dylczyk.


To jednak nie koniec nowości przygotowanych przez przewoźnika. – Jeden z naszych samolotów zamierzamy skierować do obsługi nowej bazy operacyjnej. Planujemy również pozyskanie kolejnego samolotu – tłumaczy Dylczyk. – W tym tygodniu spotykamy sie z przedstawicielami dwóch polskich portów w tej sprawie. Myślę, że informacje w tej sprawie będziemy mogli przekazać za około 2 tygodnie – dodaje tajemniczo.

Kolejną nowością jest obniżenia kosztów podróży z Warszawy do Berlina i Wiednia. – Nasza oferta lotów przez Bydgoszcz do Berlina jest do 60% tańsza niż loty bezpośrednie z Warszawy. Podobnie jest w przypadku podróży do Wiednia. Zachęcam pasażerów do rozważenia wylotów z Łodzi. Bilety na nasze codzienne rejsy są nawet o 63% tańsze od lotów z Warszawy, nawet jeśli kupujemy bilet z dnia na dzień. Generalnie podróż z nami oznacza do 1000 lub nawet 1100 złotych oszczędności - to sporo w czasach kryzysu i zaciskania pasa na podróżach służbowych – zachęca szef marketingu i rozwoju nowych połączeń w Jet Air.


(Pasazer)Czytaj podobne:
Zmiana siedziby spółki FON S.A. » |
KURSY WALUT
EUR0 PLN
USD0 PLN
CHF0 PLN
GBP0 PLN

NOTOWANIA BYDGOSKICH SPÓŁEK NA GPW
OPONEO0 PLN
MAKRUM0 PLN
PROJPRZEM0 PLN
DROZAPOL0 PLN
JUTRZENKA0 PLN
Najpopularniejsze w tym tygodniu:
Nagany dla policjantów za sposób zatrzymania braci z Fordonu (171)
Budowa drogi S5. Po Tawernie został już tylko gruz [ZDJĘCIA] (112)
Ojciec gwałcił, a dzieci: Tatusiu. Najtrudniejsza z moich spraw (127)
37-latka wyszła z domu bez słowa i zniknęła. Szuka jej policja (81)
Właściciel tartaku ma nowy pomysł. Zablokuje budowę Trasy Uniwersyteckiej? (73)
W domu jak w hotelu - do Bydgoszczy też dotarł nowy trend (62)
Dwa samochody spaliły się przy dworcu Bydgoszcz Główna (59)
Wypadek na S5. Kierowca i pasażerka w szpitalu (55)
Boniek: Kiedy wracam do Bydgoszczy, przechodzą mnie ciarki. (51)
Ewakuacja w Ikei w Bydgoszczy, bo... zapalił się karton w kuchni (83)

  Newsy    Sport    Pogoda    Mapa    Praca    Biznes   
  Newsďż˝w w systemie: 384841    Czytano je 4781480 razy! Faza Księżyca | Statystyki | Polityka prywatności i cookies | Kontakt